Češi na Portugalce neměli, Dalot a spol. zmrazili Eden čtyřikrát – ČT sport  – Česká televize
Češi na Portugalce neměli, Dalot a spol. zmrazili Eden čtyřikrát – ČT sport – Česká televize

Slovakia national football team - Wikipedia

EURO U19: Česko - Portugalsko 1:2. Čechům v závěru neuznali gól | iSport.cz

Czechs end EURO 2012 campaign after quarter-final loss to Portugal | Radio  Prague International
Czechs end EURO 2012 campaign after quarter-final loss to Portugal | Radio Prague International

World Cup 2022 - Portugal 6-1 Switzerland: Goncalo Ramos nets hat-trick as  dropped Cristiano Ronaldo watches on | Football News | Sky Sports
World Cup 2022 - Portugal 6-1 Switzerland: Goncalo Ramos nets hat-trick as dropped Cristiano Ronaldo watches on | Football News | Sky Sports

Přípravné utkání ČR U21 s Portugalskem: Portugalsko - Česká republika 5:1 |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Přípravné utkání ČR U21 s Portugalskem: Portugalsko - Česká republika 5:1 | Reprezentace | FOTBAL.CZ

Vstupenky na utkání Česká republika - Portugalsko - FotbalTour.cz

Match Report: Offor, Tanko, Monday, Imo, Oluwaseyi hit the target in c –  EaglesTracker
Match Report: Offor, Tanko, Monday, Imo, Oluwaseyi hit the target in c – EaglesTracker

Dva góly za pět minut a spálené šance. Portugalsko - Česko 2:0 | FOTBAL.CZ

EURO 2021 | Portugalsko - Francie 2:2. Fantom Ronaldo má 109. gól, přepsal  historii | iSport.cz
EURO 2021 | Portugalsko - Francie 2:2. Fantom Ronaldo má 109. gól, přepsal historii | iSport.cz

Sionko nepředčil Ronalda: Česko - Portugalsko 1:3 - Aktuálně.cz

Česko – Portugalsko 0:4. Domácí na favorita neměli a spadli na poslední  místo | Livesport.cz
Česko – Portugalsko 0:4. Domácí na favorita neměli a spadli na poslední místo | Livesport.cz

Portugal-Czechia | UEFA Nations League 2023 | UEFA.com

Portugalsko - Česko 2:0, první prohra mezi elitou, rozhodl úvodní poločas -  iDNES.cz
Portugalsko - Česko 2:0, první prohra mezi elitou, rozhodl úvodní poločas - iDNES.cz

Česko - Portugalsko 0:4, historický debakl fotbalistů, Schick nedal penaltu  - iDNES.cz
Česko - Portugalsko 0:4, historický debakl fotbalistů, Schick nedal penaltu - iDNES.cz

Těším se až ho uvidím!🐐 #cesko #portugalsko #cr7 #slavia #sparta #foo... |  TikTok
Těším se až ho uvidím!🐐 #cesko #portugalsko #cr7 #slavia #sparta #foo... | TikTok

Europe | Czech Republic - Czechia - MOTW| Postcards Market

Portugalsko zdolalo Dánsko 3:2 a zamotalo skupinu B | iROZHLAS - spolehlivé  zprávy
Portugalsko zdolalo Dánsko 3:2 a zamotalo skupinu B | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zakleté Portugalsko, i na Euru těsná prohra | FOTBAL.CZ

Sports News | Radio Prague International

Česko - Portugalsko [24.9., 20:45] ✔️ fotbalová Liga národů v TV | BetArena. cz

Michal Schlanger (@MichalSchlanger) / X

Paráda v Opavě! Mladí Češi nasypali Portugalsku trojku, načal je „domácí“  Šigut - Opavský a hlučínský deník
Paráda v Opavě! Mladí Češi nasypali Portugalsku trojku, načal je „domácí“ Šigut - Opavský a hlučínský deník

LUIS FIGO STADION WORLD STARS 2000 #030 PORTUGAL, REAL MADRID /1000 | eBay

Portugalská nominace na EURO | iSport.cz

Czech Republic vs Greece 0-1 All Goals & Highlights ( Euro 2004 SF ) -  YouTube
Czech Republic vs Greece 0-1 All Goals & Highlights ( Euro 2004 SF ) - YouTube

Portugalsko vítězí ve finále Eura a jeho hráči jsou mistry Evropy. V  prodloužení se trefil Eder | Hospodářské noviny (HN.cz)
Portugalsko vítězí ve finále Eura a jeho hráči jsou mistry Evropy. V prodloužení se trefil Eder | Hospodářské noviny (HN.cz)

Portugalsko vs. Německo [19.6.] ▷ EURO 2021 ve fotbale | BetArena.cz

Czech Republic v Portugal Euro '96 Quarter Final - video Dailymotion

Milan BAROS - UEFA Evropan sampionáty 2008. Euro 2008. - Czech Republic

Portugal national football team - Wikipedia

Czech Republic - Portugal Extended Highlights & Goals | UEFA Nations League  2022 - YouTube
Czech Republic - Portugal Extended Highlights & Goals | UEFA Nations League 2022 - YouTube

brawlslovensko|Hledání TikTok

PORTUGALSKO 1973 | English football league, Team photos, Football league

Portugalsko - Česko 2:0, Poločas Ronaldovi a spol. stačil. Na Portugalce  Češi neměli - Sport.cz
Portugalsko - Česko 2:0, Poločas Ronaldovi a spol. stačil. Na Portugalce Češi neměli - Sport.cz

Jak tipují výsledek zápasu Česko vs. Portugalsko přední evropské servery? -  Ruik
Jak tipují výsledek zápasu Česko vs. Portugalsko přední evropské servery? - Ruik

Pin on Fútbol

Profil fotbalového reprezentačního týmu Portugalska - Aktuálně.cz

Krutá prohra. Češi dostali od Portugalska čtyři branky | FOTBAL.CZ

Česko - Portugalsko 0:4. Debakl a dno ve skupině. Schick zahodil penaltu |  iSport.cz
Česko - Portugalsko 0:4. Debakl a dno ve skupině. Schick zahodil penaltu | iSport.cz

MFK Frýdek-Místek – ČR U20 vyzve ve Stovkách Portugalsko!

CRISTIANO RONALDO STADION WORLD STARS 2004 #722 PSA 9 POP 2 EURO /1000  ROOKIE | eBay
CRISTIANO RONALDO STADION WORLD STARS 2004 #722 PSA 9 POP 2 EURO /1000 ROOKIE | eBay

Český tým má v Lize národů čtyři body, na půdě Portugalska to však bude s  dalším ziskem hodně těžké
Český tým má v Lize národů čtyři body, na půdě Portugalska to však bude s dalším ziskem hodně těžké

Česko - Portugalsko - Liga národů UEFA | Česká televize

football #cr7 #protugal #czech Zápas Česko - Portugalsko (0:4) - YouTube

Souček a spol. se v klubech trápí. Přijeli na sraz s tím, že je zápasy Ligy  národů nakopnou, říká Šilhavý - Sport.cz
Souček a spol. se v klubech trápí. Přijeli na sraz s tím, že je zápasy Ligy národů nakopnou, říká Šilhavý - Sport.cz